Monika Wojtal jest specjalistką w zakresie ochrony radiologicznej z wieloletnim doświadczeniem w pracy w placówkach medycznych.

Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie na kierunku Zdrowie Publiczne, specjalność: Elektroradiologia oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Zarządzanie Jakością. Posiada uprawnienia Inspektora Ochrony Radiologicznej od 13 lat.

Praktykę zdobywała w Warszawskich szpitalach m.in. Centrum Onkologii – Instytut oraz prywatnych firmach zajmujących się wdrażaniem i utrzymaniem jakości w placówkach medycznych. W Medicover oraz Grupie Scanmed pełniła rolę menedżera, odpowiedzialnego za ochronę radiologiczną w całej organizacji.

Monika Wojtal to doświadczony menedżer, który specjalizuje się w ochronie radiologicznej. Jej doświadczenie pozwala jej na:

  • Wsparcie placówek medycznych w zakresie ochrony radiologicznej
  • Pomoc w identyfikowaniu i eliminowaniu zagrożeń radiologicznych
  • Dostarczanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa radiologicznego i prawnego

Monika Wojtal może skutecznie wspierać klientów w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów i personelu poprzez minimalizację ekspozycji na promieniowanie jonizujące, spełnieniu wymagań prawnych w zakresie diagnostyki obrazowej.