Doświadczona menedżerka ochrony zdrowia, lekarka internistka i diabetolożka – satysfakcja pacjenta i bezpieczeństwo placówek medycznych moim priorytetem.

Połączenie doświadczenia lekarki i menedżerki z wykształceniem biznesowym

Pacjentka, lekarka, menedżerka – te trzy perspektywy pozwalają mi na dogłębne zrozumienie wyzwań, z jakimi borykają się zarówno pacjenci, jak i menedżerowie placówek medycznych. Posiadam tytuł MBA, co uzupełnia moje kompetencje medyczne o wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania biznesem.

Szerokie doświadczenie w zarządzaniu

Przez lata zdobyłam bogate doświadczenie w zarządzaniu placówkami ambulatoryjnymi i szpitalnymi, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Pełniłam funkcje m.in. Z-cy Dyrektora Medycznego Szpitala Medicover, Dyrektora Medycznego Diagnostyki w LuxMed, Dyrektora Medycznego i członka zarządu Grupy Scanmed oraz Z-cy Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej w Izbie Lekarskiej.

Specjalizacja w efektywnym zarządzaniu i doskonaleniu opieki

Specjalizuję się we współpracy z departamentami medycznymi, pomagając w zwiększaniu efektywności operacyjnej, doskonaleniu opieki nad pacjentem, zmniejszaniu ryzyka medycznego i prawnego.

Ciągłe doskonalenie zawodowe

Obecnie jestem słuchaczką studiów podyplomowych z systemowego zarządzania jakością w ochronie zdrowia Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Poszerzam tym samym swoją wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania jakością w ochronie zdrowia.

Moje motto: Wyższe standardy dla dobra wszystkich

Moim celem jest wykorzystanie mojej wiedzy i doświadczenia do wspierania jednostek ochrony zdrowia w zarządzaniu klinicznym oraz wprowadzeniu wyższych standardów, korzystnych dla pacjentów, lekarzy i menedżerów.